Služby

P-shine

Sada P-shine je založena na přírodní bázi, je určena pro regeneraci přírodních nehtů. Hlavními složkami jsou včelí pyl a křemičitá hlinka. P-shine je vhodný na nehty – roztřepené, lámavé, špatně rostoucí. P-shine není vhodný nanášet na tenké nehty a ani po sundání nehtů umělých. Principem je totiž leštění a to je pro poškozené nehty nevhodné. Při prvním leštění se P-shine doplňuje po 14-ti dnech. Poté opakujeme cca po 3 - 4 týdnech. Tři dny po aplikaci P-shinu se nedoporučuje lakovat, protože by lak na nehtech nedržel z důvodů silného prokrvení nehtového lůžka.

Postup:
 • Než začneme s nanášením P-Shine, tak musíme nejprve nehty upravit (nehty se odlakují a dezinfikují).
 • Růžovou stranou jemného P-Shine pilníku povrch celého nehtu vyhladíme. Tím odstraníme přirozený lesk nehtu. Zelená strana pilníku nám slouží na úpravu tvaru nehtů.
 • Bílou špachtličkou naneseme malé množství pasty (v zeleném kalíšku) na celou plochu zeleného jelenicového pilníku. Jednosměrnými tahy leštíme nehet až do vysokého lesku.
 • Stejným způsobem postupujeme při nanášení pudru (růžový kalíšek). Špachtličkou naneseme malé množství pudru na růžový jelenicový pilník a jednosměrnými tahy nehet vyleštíme do vysokého lesku.

Parafín

Parafín je speciální vosk, obohacený o vitamín E, který vyniká neobyčejnou schopností zadržovat teplo. Parafín je bílá krystalická směs vyšších nasycených alkanů, který je získáván při krystalizačním odparafínování ropy nebo hnědouhelného dehtu. Tyto tzv. nečisté látky již dále neobsahuje a je organismu člověka neškodný. Parafín může mít i různé barvy dle přidaných přírodních či bylinných silic.

Pravidelnými parafínovými zábaly rukou docílíte nejen zpevnění nehtů, krásně jemné hedvábné pokožky, ale i uvolnění drobných kloubů a ztuhlého zápěstí. Na péči o ruce se často zapomíná a přitom stáří se vždy pozná právě podle rukou. Parafínový zábal je aplikován pouze na zdravou kůži a nehty.

Postup:
 • Před samotnou aplikací parafínového vosku je nezbytně nutné umytí místa aplikace mýdlem a vodou.
 • Dané místo aplikace ještě ošetříme dezinfekčním přípravkem, aby nedošlo k nežádoucímu bakteriálnímu či virovému znečištění parafínové lázně. Pro dezinfekci používáme neparfémovaný a čirý dezinfekční přípravek, používaný v medicíně.
 • Nejčastěji ošetřovaná místa jsou ruce a nohy. Uvolněné ruce (po zápěstí) nebo nohy (po kotník) ponoříme na několik sekund do rozehřáté parafínové lázně. Poté je vyjmeme a opětovně alespoň 3x ponoříme zpět do lázně až vosk rovnoměrně přilne na pokožku.
 • Místo ošetřené parafínem zabalíme do plastikového obalu a froté rukavice, což zaručuje dlouhodobější působení parafínového vosku.
 • Po 15-ti minutách působení a zchladnutí vosk lehce sloupneme a ošetřené místo krátce jemně promasírujeme.

Manikúra

Manikúru lze provádět jak z kosmetických, tak i z lékařských důvodů. Při manikúře se prodáví čištění nehtů, zarovnání nehtů, odstranění odumřelé kůže z jejich okolí případně z rukou.

Postup:
 • Bezacetonovým odlakovačem odstraníme lak.
 • Upravíme tvar všech nehtů do stejné délky, vždy přihlížíme k nejkratšímu nehtu.
 • Na jednu ruku naneseme štětečkem nebo kapátkem změkčovací přípravek - gel, olejíček nebo emulzi. Nanášíme přibližně stejné množství přípravku na zrohovatělou kůži na všech nehtech. Necháme přibližně 2 až 3 min působit. Přípravek se za tu dobu vsákne a uvolní volný zrohovatělý okraj kůžičky.
 • Po několika minutách manikúrní tyčinkou zasuneme eponychium.
 • Druhým koncem manikúrní tyčinky (lžičkou) opatrně seškrábneme jemnou blanku na nehtové ploténce.
 • Tyčinkou z pomerančového dřeva vyčistíme velmi opatrně volný okraj nehtu.
 • Leštícím pilníkem, který se skládá ze 3 až 4 různých brusných ploch, jemně odstraníme podélné rýhování nehtu. Leštící pryží (gumou) vyleštíme a vyhladíme povrch nehtů.
 • Podle přání lakujeme. Lakujeme jednou vrstvou ochranného podkladového laku a na něj vždy dvěma vrstvami barevného laku.

RockLAC

RockLAC je revoluční, šetrný barevný lak na přírodní nehty, který je určený do led lampy (doba vytvrzení 30 sekund - 1 minutu). Nanáší se na manikúrou upravený, odmaštěný přírodní nehet ve dvou velmi tenoučkých vrstvách. Nepoužívá se žádný nadlak ani podlak, RockLAC je pružný, přizpůsobivý, s vysokým leskem. Dokáže zpevnit vlastní nehet bez jeho výrazného zesílení. Vhodný na všechny typy a délky přírodních nehtů. Nevhodné pro nehty po P-shine. RockLAC je správnou volbou pro ty zákaznice, které vyznávají přírodní a naprosto šetrnou úpravu přírodního nehtu bez jeho poškození!

Postup:
 • Nejprve ruce vydesinfikujeme, upravíme nehty do požadovaného tvaru, odstraníme kůžičku a speciálním přípravkem nehty odmastíme.
 • Následně naneseme tenkou vrstvu laku RockLAC, kterou vytvrdíme v UV lampě po dobu 30 sekund.
 • Pro dokonalý efekt naneseme ještě druhou vrstvu laku RockLAC a opět vytvrdíme v UV lampě po dobu 2x30 sekund.
 • Na závěr použijeme olejíček na ošetření kůžičky.

Odstranění RockLAC: RockLAC je revoluční také svým odstraněním z nehtů, které je velmi šetrné - neodstraňuje se broušením, ale speciálním rozpouštědlem OFF v kombinaci s alobalovými foliemi - nedochází tedy k poškození přírodních nehtů, po odstranění starého RockLacu můžeme ihned začít s nanesením nového.

RockLAC nedělá žádné odchlipy. Pokud máte kvalitní, pevné nehty, RockLAC Vám na nich vydrží bez jakéhokoli poškození po dobu 10 - 14 dní, někomu i déle.

Pedikúra

Pedikúra je název pro péči o nohy, především ze zdravodního hlediska. Jedná se například o upravování, lakování, stříhání a broušení nehtů na nohou, změkčování kůže, uvolňování zarostlých nehtů, nanášení masek, masáže apod.

Postup:
 • Celá procedura začíná koupelí nohou v lázni se změkčujícími a dezinfekčními přísadami.
 • Koupel trvá deset až dvacet minut a během této doby dojde ke změkčení otlaků a mozolů a uvolnění nečistot z nehtových lůžek.
 • Nohy důkladně osušíme a začneme s odstraňováním přebytečné kůže na prstech.
 • Následuje úprava nehtů – zastřižení a opilování podle přání, ošetření nehtů Ca komplexem, případně zdobení lakem nebo gelem a poté odstranění otlaků.
 • Při mokré pedikúře se k tomuto účelu používá ostrá žiletka či skalpel, pomocí kterého se opatrně odstraní změkčené kožní přebytky.
 • Dále pokožku nohou ošetříme speciálním krémem či olejem a provedeme kratší masáž. (Je možné si za příplatek dopřát delší relaxační nebo zdravotní masáž chodidel)
 • Závěrečná fáze je případné lakování nehtů.

Obvykle tato procedura trvá necelou hodinu až hodinu a půl, záleží na stavu klientových chodidel.

Kosmetika

Pro péči o pleť používám Českou přírodní bylinnou kosmetiku RYOR (zkratka parfémové kompozie Rybíz - Oranž)

Postup:
 • Povrchové čištění provádíme nejprve mlékem, které díky obsahu rostlinných olejů a aktivních látek zbaví pleť nečistot, přebytečného mazu a zbytků make-upu. Pak pleť dočistíme tonikem, které dodá potřebnou hydrataci a pomáhá udržet hydrolipidový film. Přípravky volíme dle typu pleti.
 • Hloubkové čištění patří k nejdůležitějším úkonům hlavně u pleti mastné. U tohoto typu je častá zvýšená citlivost, také se často objevuje akné, seboroická dermatitida (zánětlivé onemocnění spojené s nadměrným mazotokem), ucpávání pórů mazem a nečistotami, mastný vzhled ve všech částech obličeje, zhrubělý dojem, mohou se objevovat i šupinky a zarudlá pokožka. Čištění začíná odstraněním povrchových nečistot a následnou aplikací změkčujících a čistících masek, které nasávají na bentonitová zrna povrchový maz a nečistoty, pleť změkčují a stahují rozšířené póry. Podle stavu pleti se provádí mechanické odstranění nečistot a následné zklidnění pleti zklidňujícími maskami nebo laserem.
 • Kosmetickou masáž provádíme nejčastěji pomocí čistého mandlového oleje s přísadou relaxačních éterických směsí. Je možno použít i jiných přípravků. Během masáže se uvolní napětí mimických svalů, urychlí se buněčný metabolismus v pleti, vyplaví se kyselina mléčná ze svalů a tím se svaly relaxují. Speciálními hmaty působíme proti vráskám. Po masáži je pleť projasněná a nejeví známky únavy.
 • Na pleť nanášíme různé typy masek. Řídíme se jak typem pleti, tak jejím aktuálním stavem. Protože na pleti řešíme více problémů současně, je možné masky kombinovat. Značky, se kterými pracujeme, nabízí širokou škálu druhů masek. Jsou buď ve formě krémů, past a gelů nebo na pleť používáme speciální vliselínové masky napuštěné aktivními látkami nebo velmi žádané masky hydrogelové a alginátové.
 • Nanesení krému

Líčení

Denní líčení

Denní líčení bude u každé ženy jiné. Záleží na její osobnosti, zaměstnání, vkusu, způsobu oblékání, typu pleti a dalších faktorech. Každá žena by měla být krásná, dokonalá, a když tomu tak není, snažíme se přiblížit tomuto ideálu s pomocí líčících přípravků.

Večerní líčení

Pro večerní společenské líčení se používají mnohem výraznější barevné odstíny s perleťovým efektem a lesky na rty. Pro večerní make-up používáme nejenom mnohem širší škálu barev, ale také více různých přípravků. Tento druh líčení je časově náročnější.

Svatební líčení

Svatba, to je jeden z nejkrásnějších dnů života snad každé ženy. Každá žena na tento den vše pečlivě vybírá do nejmenšího detailu a svatební líčení je jedna z nejdůležitějších věcí. Vaše tvář se bude vyjímat na každé svatební fotografii a zcela jistě budete středem pozornosti. Ale hlavně musíte být v ten den nejkrásnější ze všech! Při první zkoušce doporučím jaké odstíny by Vám seděly, vyzkoušíme několik druhů líčení a společně najdeme to, v čem se budete cítit nejlépe. Přestože jsou i určité módní trendy ve svatebním líčení, neexistuje prakticky žádné omezení. Nejdůležitější je, aby jste se Vy sama cítíla sebejistě a měla jste pocit výjimečnosti. Můžete s sebou přinést i různé inspirační fotografie podle kterých Vás mohu nalíčit. Doporučuji přijít minimálně 4 týdny před svatbou a udělat kosmetické ošetření, tak aby byla vaše pleť dokonalá a perfektně vyčištěná.
Důležité pro výběr líčení na svatbu je:

 • typ osobnosti
 • tvar a disproporce obličeje
 • barevný styl do kterého budete dělat svatbu (barva kytice, barva svatebních šatů, doplňků atd.)
 • vybrat to co Vám podtrhne přirozenou krásu a naopak skryje nedostatky

Depilace

Depilace teplým voskem je velmi rozšířenou metodou, při které se chlup vytrhne i s kořínkem. Tato metoda je vhodná na všechny partie těla. Pro citlivější osoby může být nevýhodou bolest při strhávání chloupků, ta však trvá jen okamžik a většina klientek ji po několika depilacích už ani nepociťuje. Výsledek ale stojí za to. Díky tomu, že se chloupky odstraní i s kořínky vydrží pokožka nádherně hebká 3 až 5 týdnů. Používáme pouze nejkvalitnější produkty. Na výběr máme různé druhy vosků, jako např. vosky pro citlivou pokožku: azulenový nebo medový, vosk přírodní. Depilovanou pokožku vždy pečlivě ošetříme, aby nedošlo k zarůstání chloupků nebo k zanícení.

Postup:
 • Nejprve pokožku očistíme a odmastíme před-depilačním tonikem
 • Aby vosk dobře přilnul ke všem chloupkům použijeme pudr s dezinfekční přísadou, což také zabrání případnému zanícení.
 • Roll-onem naneseme nahřátý vosk po směru růstu chloupků, přiložíme depilační pásku a proti směru rychle strhneme. Během chvilky je pokožka krásně hebká.
 • Poté depilované místo pečlivě ošetříme pudrem s dezinfekční přísadou a po-depilačním tonikem.
 • Na závěr do pokožky lehce vetřeme zklidňující krém.

Masáže

Másáže mají mimo jiné vliv na prokrvení pleti, působí na vrásky a mají uvolňující účinky. Působení tlakem při masáži urychluje odplavení kyseliny mléčné a tím zmírňuje svalovou únavu. Mezi masážní přípravky patří různé emulze, oleje, pudry nebo krémy.

Masáž trapézového svalu

 • hlazení
 • kroužkování
 • esíčka
 • hnětení
 • poštipy
 • poklepy
 • bubnování
 • vibrace
 • závěrečné hlazení
 • zahřátí

Uvolňující masáž zad

Slouží k uvolnění napětí ve svalech, či odblokování svalových spasmů, činí elastičtějším pojivové vazivo, zvyšuje cirkulaci krve a lymfy, odstraňuje následky velké psychické i fyzické zátěže, je vhodná tam, kde je šíjové a zádové svalstvo ztuhlé jednostrannou zátěží nebo dlouhodobým sezením, zablokované v důsledku nerovnoměrné námahy či nevhodného prudkého pohybu, stresem nebo dlouhotrvající prací u počítače.